Skip to content

Antalyalı minik yüzücüler RTE ve KK markalarını tescilledi

12 Ağustos 2010, ekleyen Ali Mert

İşçi ve/veya memur emeklisi olup refah içerisinde havuzlu villalara ve/veya kooperatif evlerine konan ve bu sayede tüm emekliler için birer "rol modeli" oluşturan RTE ve KK markalarının, marka kimliklerini tescil ettirdikleri şu zorlu referandum sürecinde, bir "tescil" de Antalya Google Havuz Arama Motoru Derneği'nden geldi. Google'da yaptığımız "yüzücüler havuz bulamıyor" aramasına ilk sırada yanıt veren Dernek üyeleri, bakın daha 2006 yılında asıl havuz problemini nasıl dile getirmişler:

"Yüzme Milli Takımı´na sporcu veren Antalyalı minik ve genç yüzücülerin, havuz bulunmaması nedeniyle antrenmanlarını ücret karşılığı otellerin havuzlarında yaptığı bildirildi.

Antalya Su Sporları Kulübü Tanıtım Sorumlusu Nuran İşoğlu yaptığı açıklamada, Ayşegül Emir ve Artem Şentürk´ün Yüzme Milli Takımı kadrosuna alındığını söyledi. Türkiye´nin en uzun sahiline sahip, turizm kenti Antalya´da yüzme sporu yapacak havuz bulunmadığını belirtti. İşoğlu, minik ve genç yüzücülerin antrenmanlarını ücret karşılığı, Akdeniz Üniversitesi ile çeşitli otellerin havuzlarında sürdürdüğünü bildirdi." Kaynak

İstanbul Yüzme İhtisas Kulübü'nün havuzsuz kalması (Kaynak) haberinin bile önünde birinciliği göğüsleyen Antalyalı minik yüzücüler, şimdi gözlerini, "RTE ve KK'nın havuz kavgasından bizim payımıza da bir şey düşer mi?", "Bu havuzlu evler ileride nasıl kamulaştırılacak ki?", "Birinin havuzu günde milyon dolarlarla dolarken diğerininki bin dolarlarla doluyorsa ikinciyi mi seçmeli yoksa bu havuzlu sistem hepten mi reddedilmeli?" gibi sorulara ve "havuz problemleri"ne diktiler!.. 

Antalyalı minik ve havuzsuz yüzücülerin soru ve sorunları bir kenara, tramplen dalında uluslararası yarışmalara katılmak için hazırlıklar yapan İzmirli milli yüzücüler de, havuz olmadığı için süngere atlamaları sayesinde (Kaynak), bu "özel haber"imizin "görsel malzemesi" olmayı başarabildiler:

                                

 

 

 

AdaptiveThemes